Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 22 липня 2019 23:37
Новини: Політика
11400

М.Азаров: уряд ставить жорсткі вимоги до фінансової дисципліни

Уряд ставить жорсткі вимоги до фінансової дисципліни та ефективності використання бюджетних ресурсів. Про це сьогодні перед початком засідання уряду сказав Прем’єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент УНН.

"Уряд ставить жорсткі вимоги до фінансової дисципліни та ефективності використання бюджетних ресурсів. Це стосується і колишніх посадовців, і тих, хто зараз працює у владі", - наголосив прем’єр.

Він зазначив, що сьогодні буде прийнято розпорядження уряду, яким визначається перелік об’єктів контролю, а також встановлюються вимоги до чіткої, скоординованої роботи підрозділів внутрішнього фінансового контролю міністерств і відомств та державної фінансової служби.

"Також передбачається проведення аудиту окремих господарських операцій та контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері державних закупівель", - додав прем’єр.

Крім того, за словами глави уряду, у рамках посилення контролю за дотриманням бюджетного законодавства буде прийнято порядок зменшення бюджетних асигнувань розпорядником бюджетних коштів.

"Такі заходи впливу будуть застосовуватись, якщо допущено нецільове використання бюджетних коштів, видатки здійснювались без встановлених бюджетних призначень або перевищили їх, якщо утримання бюджетної установи здійснювалось одночасно з різних бюджетів", - сказав М.Азаров.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...