Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 18 липня 2019 11:45
11280

Житомирський губернатор представив Програму аграрного розвитку

Сьогодні голова Житомирської ОДА Сергій Рижук затвердив Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2011-2015 рр., повідомили УНН в Управлінні у справах преси та інформації Житомирської ОДА.

Губернатор висловив переконання, що реалізація програмних завдань передбачає формування нових підходів в аграрній політиці області, впровадження яких, за словами С.Рижука, дозволить збільшити виробництво валової продукції сільського господарства, сприятиме рентабельній роботі агроформувань і залученню в АПК додаткових фінансових джерел, посилить інтеграцію виробництва та переробку сільськогосподарської продукції і позитивно вплине на соціально-економічний розвиток і рівень життя населення області.

На сесії обласної ради голова ОДА наголосив: "Основою Програми розвитку агропромислового комплексу області до 2015 року стали концептуальні засади державної аграрної політики з урахуванням соціально-економічних чинників та природно-кліматичних умов регіону".

За словами губернатора, Програму розвитку АПК розроблено на підставі пропозицій підприємств, тенденцій споживчого ринку і підкріплено конкретними заходами технічного та технологічного характеру.

"Прийняття Програми носить не лише економічний, а здебільшого соціальний характер. Особливо це стосується розвитку приватних селянських господарств, яких нараховується 358 тисяч, оскільки останніми роками істотно підвищилась їх роль у розв’язанні соціальних питань", - зауважив голова ОДА.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...