Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 06:56
Новини: Економіка
9930

В.Тихонов пообіцяв забезпечити населення якісною питною водою

Уряд схвалив проект Закону України "Про Загальнодержавну програму "Питна вода України" на 2011-2020 роки, яким вносяться зміни до Закону України "Про Загальнодержавну програму "Питна вода України" на 2006-2020 роки". Про це поінформував віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктор Тихонов, повідомили УНН в прес-службі урядовця. 

За словами В.Тихонова, внесення змін до програми "Питна вода України", яка була розрахована на 2006-2020 роки, викликано рядом об’єктивних обставин.

Він відзначив, що час реалізації Програми, починаючи з 2006 року, було розроблено ряд новітніх технологій та обладнання, введено в дію нові нормативно-правові акти, якими регулюються питання, пов’язані з виконанням документу.

"Сфера централізованого водопостачання та водовідведення втрачають свою економічну привабливість для інвестицій, зростає невдоволення населення умовами та якістю водозабезпечення і водовідведення. Саме на усунення цих проблем і спрямована Програма. Уряд забезпечить населення якісною питною водою", – зазначив В.Тихонов.

Він також додав, що буде проведено упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання, будівництво і реконструкція каналізаційних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій, заміна аварійних каналізаційних мереж і споруд на них.

"Щоб питна вода відповідала стандартам, ми впровадимо станції її доочистки на системах централізованого водопостачання, а також забезпечимо лабораторії контролю якості води та очистки стічних вод контрольно-аналітичним обладнанням", – сказав В.Тихонов. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...