Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 18 січня 2021 00:04
Новини: Культура
12225

В.Янукович ініціює створення в Україні електронної бібліотеки

Президент України Віктор Янукович виступає за створення в Україні повномасштабної електронної бібліотеки. Про це він заявив сьогодні, виступаючи на засіданні Гуманітарної ради, передає кореспондент УНН.

"Давайте створимо ресурс, на якому у відкритому доступі буде представлене все найважливіше, що створено на нашій землі впродовж віків. Давайте доповнимо його тим, що впродовж 20 років продукувалося науковими інститутами, театрами, видавництвами і студіями звукозапису. Давайте відкриємо людям те, що зберігається в запасних фондах музею. Одним словом, все те, що видано чи зроблено митцями і самотужки, і за сприяння держави. Давайте започаткуємо рух зі створення культурної матриці, що дасть можливість побачити і пізнати справжню Україну", - наголосив Глава держави.

За словами В.Януковича, вже сьогодні він має намір дати доручення в якомога стисліші терміни внести пропозиції щодо розвитку такого руху та створення інфраструктури, яка б забезпечила розвиток електронної бібліотеки.

"Підтримка меценатів, раціональне використання грантів, можливість діючих громадських організацій максимально ефективно використовувати державні кошти, все це має забезпечити успішність проекту. Я в цьому абсолютно переконаний", - додав Президент.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram