Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
29760

Уряд планує спрямувати на розвиток тваринництва 2,7 млрд грн

Державна підтримка дозволить зберегти 2011 року тенденцію до нарощування поголів’я худоби та птиці й збільшення виробництва м'яса. Про це сказав директор департаменту розвитку секторів економіки Міністерства економіки України Олег Пендзин, повідомили УНН у прес-службі відомства.

О.Пендзин також зауважив, що реалізація заходів державної підтримки дозволить підвищити середній показник споживання м'яса і м’ясопродуктів на душу населення.

За його словами, 2011 року уряд має намір здійснити ряд заходів, спрямованих на подальший розвиток вітчизняної галузі тваринництва, в першу чергу - галузей молочного та м'ясного скотарства. На дані цілі у держбюджеті вже передбачено 2,7 млрд грн, з яких 500 млн грн буде спрямовано на часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких, птахівничих ферм і комплексів та підприємств з виробництва кормів. Інші ж кошти будуть використані на розвиток селекції в тваринництві, виплату прямих бюджетних та спеціальних бюджетних дотацій сільгосптоваровиробникам.

Крім того, О.Пендзин назвав позитивні тенденції 2010 року на внутрішньому ринку м'яса і м’ясопродуктів. Це, зокрема, зростання чисельності поголів’я свиней та птиці (станом на 1 січня 2011 року, порівняно з відповідною датою 2010 року, склало, відповідно, 5,1% та 6,2%) та збільшення середньорічного споживання м’яса та м’ясопродуктів у розрахунку на одну особу (з 49,7 до 52 кг).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram