Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
34080

С.Тігіпко: перенесення строків розгляду пенсійної реформи - саботаж

Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко розцінює рішення депутатів про перенесення строків розгляду пенсійної реформи в парламенті як саботаж курсу країни на реформи. Про це УНН повідомили у прес-службі політика.

"Владі бракує політичної волі взяти на себе відповідальність за непопулярні реформи. Це недоречний популізм, популізм у найкращих політичних традиціях минулих років", – заявив політик.

"Необхідність підвищення пенсійного віку насправді очевидна для всіх експертів. У противників цього є тільки політичне позерство, бажання сподобатися і немає жодного серйозного аргументу", - впевнений С.Тігіпко.

Він також наголосив, що гальмування пенсійної реформи стане перешкодою у боротьбі з бідністю в країні, а, як відомо, найбіднішими українцями є самотні літні пенсіонери. "Це значить, не буде чим платити пенсії, зарплати. Заговорюючи пенсійну реформу, ми консервуємо бідність у країні", - вважає С.Тігіпко. Також, на думку політика, зволікання з реформою серйозно ускладнить процес реалізації програм співробітництва з міжнародними організаціями та стане перешкодою на шляху євроінтеграції.

"Більше обговорювати пенсійну реформу не можна. Обговорення породжують тільки обговорення. Настав час діяти", - вважає С.Тігіпко. На його думку, сьогодні не можна думати про рейтинги, а необхідно "діяти з позиції відповідальних державних діячів, які дбають про майбутнє своєї країни".

Нагадаємо, народний депутат України Олександр Єфремов розповів, що питання пенсійної реформи розглядатимуть у квітні.

"Ні сьогодні, ні завтра ми не будемо розглядати пенсійну реформу. У нас є багато питань, які необхідно доопрацювати", - сказав О.Єфремов.

Регіонал відзначив, що розробники даного законопроекту та експерти будуть запрошені на засідання фракції ПР для обговорення документа. "Я не виключаю, що цей законопроект може розглядатися на початку квітня", - зазначив О.Єфремов.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram