Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
34485

Б.Колесніков розповів, якою буде остаточна вартість НСК "Олімпійський"

Віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков вважає, що середня вартість стадіону НСК "Олімпійський" становитиме 505 мільйонів доларів. Про це він сказав, оглядаючи будівництво НСК "Олімпійський", передає кореспондент УНН.

"Кінцеву вартість стадіону визначить державна експертиза, але вона у будь-якому випадку буде на 20% менша, ніж центральний стадіон у Варшаві, хоча він на 20 тис. місць менший… Стадіон коштуватиме близько 550 млн доларів, десь саме у цих цифрах ми і знаходимося", - зазначив віце-прем’єр-міністр.

За його словами, крім основних робіт, доводиться проводити багато допоміжних.

"Зокрема, на східних схилах потрібно знести усі непотрібні споруди. 300 млн коштує підстанція, яка дасть достатні запаси електроенергії всьому району, 100 млн коштує новий каналізаційний колектор, який ми проклали, і він також не пов’язаний зі стадіоном. Тобто ми проводимо достатньо багато допоміжних робіт", - наголосив Б.Колесніков.

Він також додав, що на сьогодні незадоволений у процесі будівництва НСК "Олімпійський" лише тим, що німецькі субпідрядчики не поставили комплектуючі, і лише сьогодні, замість 5 грудня, розпочинається підйом покрівлі стадіону.

"Це нам гальмує проведення інших робіт. Тобто я незадоволений постачальниками", - наголосив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram