Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
20010

А.Клюєв назвав пріоритети співробітництва в рамках СНД

Співробітництво в галузі розвитку і впровадження інновацій має стати одним із ключових пріоритетів СНД. Про це сказав перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, виступаючи в Москві на Міжнародному економічному форумі держав-учасниць СНД "20 років разом: досвід співробітництва та перспективи", повідомили УНН у прес-службі урядовця.

За його словами, важливим кроком у цьому напрямку має стати ухвалення найближчим часом Міждержавної цільової програми інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року.

А.Клюєв зазначив, що програма є унікальною, оскільки вперше за ці роки зроблено спробу забезпечити реальний перехід на інноваційно-інвестиційну модель розвитку наших держав на єдиній технологічній базі. "Ми розуміємо, що інновації - це шлях у майбутнє. Вони пов'язані з інвестиційним процесом. Створення умов для проведення такої роботи всіма нашими партнерами в рамках Співдружності є надзвичайно важливим для України", - додав він.

На його думку, реалізація Програми інноваційного співробітництва дозволить системно підійти до вирішення економічних і соціальних проблем, пов'язаних з підвищенням ефективності виробництва, життєвого рівня населення, технологічної безпеки країн СНД.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram