Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 23 січня 2021 11:12
Новини: Економіка
18555

А.Клюєв: країни СНД повинні більш ефективно і злагоджено співпрацювати в АПК

Учасники Співдружності Незалежних Держав повинні більш ефективно і злагоджено взаємодіяти в агропромисловому комплексі, заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, виступаючи у Москві на Міжнародному економічному форумі держав-учасниць СНД "20 років разом: досвід співробітництва та перспективи". Про це УНН повідомили у прес-службі урядовця.

Він нагадав, що 2011 рік оголошено Роком продовольчої безпеки у Співдружності, а у кінці 2010 року наші країни підписали низку важливих документів, у тому числі і Концепцію підвищення продовольчої безпеки. За словами першого заступника керівника уряду України, Міжурядовою радою з питань агропромислового комплексу завершується підготовка Плану заходів щодо забезпечення реалізації цієї Концепції не лише у 2011-му, а й у наступні роки.

А.Клюєв також нагадав, що у рамках Співдружності вже створювався загальний аграрний ринок, навіть було укладено у 1998 році відповідну Угоду. Однак тоді істотних результатів досягти не вдалося, зазначив він. "Пропоную врахувати попередній досвід і діяти швидко та злагоджено", - заявив перший віце-прем'єр-міністр.

За його словами, Україна готова взяти найактивнішу участь в реалізації програми "Зелений коридор". У результаті повинна покращитися система забезпечення населення наших країн плодоовочевою продукцією, сказав А.Клюєв.

"Враховуючи, що питання продовольчої безпеки включено у Порядок денний чергового, 49-го, засідання Економічної ради СНД, Українська сторона пропонує також детально розглянути його у рамках бізнес-форуму "Ялтинські ділові зустрічі", - заявив перший заступник глави уряду України. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram