Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
20400

АМКУ каратиме нафтотрейдерів за реалізацію бензину неналежної якості

Антимонопольний комітет України спільно з Державною службою технічного регулювання України притягатиме до відповідальності операторів ринку нафтопродуктів за реалізацію пального неналежної якості. Про це сказав перший заступник голови Комітету Юрій Кравченко, повідомили УНН у прес-службі АМКУ.

Зокрема, як зазначив Юрій Кравченко, саме цього року прийнято рішення про закупівлю лабораторій, за допомогою яких Державна служба технічного регулювання буде перевіряти якість бензинів на АЗС.

Перший заступник голови Комітету наголосив, що у разі надходження від зазначеного відомства експертного висновку про невідповідність якості бензину вказаним на стелі АЗС оператора даним, Комітет матиме всі підстави притягнути цього оператора до відповідальності.

Як відомо, відповідно до вимог конкуренційного законодавства за отримання недобросовісними підприємцями неправомірних переваг у конкуренції внаслідок подібних дій передбачається штраф до 5% річного доходу.

Юрій Кравченко також розповів про діяльність Комітету на інших ринках, відзначив важливість схвалення законопроекту, спрямованого на вдосконалення процедури забезпечення Комітетом доказів у справах. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram