Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 24 травня 2019 06:07
Новини: Політика
11265

Президента попросили зупинити земельні афери на Львівщині

Герої України Борис Возницький, Роман Іваничук, Степан Хмара та Юрій Шухевич надіслали відкритого листа Президенту України Віктору Януковичу із вимогою сприяти розслідуванню земельних афер на Львівщині, текст якого є у розпорядженні  УНН.

"Звертаємось до Вас з криком душi, болем серця i сподiванням на Ваше особисте принципове реагування щодо грабiжницького знищення та пограбування у великих розмiрах найцiннiших державних природних ресурсiв: сiльськогосподарських і лiсових угiдь i незаконної змiни їх цiльового призначення. І все це здiйснюється в атмосферi повної безкарностi та беззаконня. Впродовж кiлькох останнiх рокiв знахабнiлi мародери, серед яких є й вiдомi державнi чиновники, а також деякi правоохоронцi, вилучили кiлька сот гектарiв Брюховецьких лiсiв 1 групи, Львiвської лiсопаркової зони, оздоровчо-клiматологiчного та селекцiйно-насiневого призначення під забудову котеджами", - йдеться у листі.

Автори послання переконані, що охоронний статус цих земельних дiлянок досить високий i "їх вилучення можливе лише за згодою Верховної Ради або Кабiнету Мiнiстрiв України для особливих суспiльних потреб".

"Шановний Вiкторе Федоровичу! Враховуючи широкий суспiльний резонанс, державну вагомiсть викладених проблем, збиткiв в особливо великих розмiрах, якi завданi державi, а також соціальнi i моральнi втрати, якi несе суспiльство, просимо Вас, пане Президенте, доручити правоохоронним органам всесторонньо, принципово i об’єктивно розслiдувати перечисленi махiнацiї певними посадовими особами з метою розграбування державного i суспiльного багатства в особливо великих розмiрах i дати їм належну правову оцiнку. Просимо взяти це розслідування під особистий контроль. Вважаємо, що такi дiї сприятимуть позитивному iмiджу Украiни у боротьбi з корупцiєю i будуть яскравим прикладом реальної боротьби з цим лихом!", - йдеться у зверненні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...