Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 06:05
Новини: Політика
10710

Конгрес РЄ відзначив демократичні реформи в Україні - МЗС

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи відзначив демократичний характер реформ в Україні. Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ, текст якого має у своєму розпорядженні УНН.

Зокрема, під час 20-ї сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи у Страсбурзі актуальною для української сторони стала підготовлена доповідь щодо спостереження за місцевими виборами в Україні 31 жовтня 2010 р.
За підсумками розгляду доповіді щодо спостереження за місцевими виборами в Україні була ухвалена резолюція та рекомендація Конгресу.

"Було враховано поправку делегації України щодо практики передачі виборчого законодавства стосовно місцевих та регіональних виборів в Україні на розгляд Венеціанської комісії", - зазначив Постійний представник України при Раді Європи Микола Точицький.

У прес-службі наголосили, що в документах також вітається налаштованість українських органів влади прийняти міжнародних спостерігачів, відданість України справі посилення місцевої демократії.

"Відзначається, що Україна докладає значних зусиль у проведенні демократичних реформ, у т.ч. у галузі виборчого законодавства та місцевого самоврядування, проведення місцевих виборів окремо від парламентських відповідно до рекомендацій Конгресу, удосконалення реєстрації виборчих списків", - ідеться в повідомленні.

Також у доповіді Конгресу вказується на відсутність свідчень про систематичні фальсифікації, автори доповіді дають високу оцінку відкритому та конструктивному характеру дискусії з представниками України під час спостереження за виборами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...