Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 22 травня 2019 23:51
12375

Львівська облрада збільшила на 14,7 млн грн видатки на освіту

Депутати Львівської облради при перегляді показників обласного бюджету на 2011 рік прийняли рішення про збільшення на 14,7 млн грн видатків на освіту, повідомляє кореспондент УНН.

Із цих коштів 5,5 млн грн буде виділено на програму "Шкільний автобус", зокрема на придбання шкільних автобусів для підвезення учнів сільських населених пунктів до опорних шкіл.

Окрім цього, 3,5 млн грн з обласного бюджету заплановано спрямувати на розвиток дошкілля - на відкриття, відновлення роботи дошкільних навчальних закладів, відкриття груп з короткотривалим режимом перебування дітей, груп для дітей п'ятирічного віку.

На поповнення шкільних бібліотек літературою та періодичними виданнями буде скеровано 750 тис. грн. Ще 1 млн 90 тис. грн облрада виділить на виховання учнівської молоді, зокрема на видання підручника "Християнська етика", на проведення олімпіад та нагородження переможців, на організацію літніх таборів обдарованих учнів, виплату премій ОДА для обдарованої молоді.

Крім того, на розвиток української мови планується направити 680 тис. грн, на професійно-технічну освіту - 6 млн грн,  на інформатизацію системи освіти - 1,4 млн грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...