Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 22 травня 2019 23:55
Новини: Економіка
11220

Уряд планує розширити мережу дозвільних центрів

Уряд схвалив проект Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" щодо розширення мережі дозвільних центрів, розроблений Держкомпідприємництвом. Відповідне рішення Кабмін прийняв на засіданні 30 березня, повідомили УНН у прес-службі КМУ.

Цей документ розроблено з метою запровадження видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності на обласному рівні шляхом створення дозвільних центрів обласного рівня.

Проектом вносяться зміни до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" в частині запровадження видачі документів дозвільного характеру в дозвільних центрах, утворених в уповноваженому Радою міністрів Автономної Республіки Крим міністерстві або республіканському комітеті, обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях, у яких представники регіональних дозвільних органів та державний адміністратор забезпечують видачу документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності.

У зв’язку з цим вносяться зміни до визначення "дозвільний центр" та запроваджується посада державного адміністратора на рівні областей і визначаються його завдання та права на регіональному рівні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...