Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 травня 2019 03:59
11985

На Луганщині запровадять автоматичну систему моніторингу довкілля

Питання про застосування сучасних технологій для оцінки впливу на довкілля, контролю та прогнозування його стану порушено Держуправлінням ОНПС в Луганській області на засіданні Міжвідомчої комісії з питань моніторингу довкілля. Створення автоматичної системи отримання та обробки даних про стан навколишнього середовища дозволяє оперативно реагувати на перевищення забруднень; ліквідувати причини забруднень, а не їх наслідки; екологізувати діяльність суб'єктів господарства. Про це УНН повідомили в прес-службьі Мінприроди.

Запропонованою системою також передбачено механізм оповіщення населення про стан довкілля в режимі реального часу.
До 2015 року єдиною регіональною інформаційно-прогнозуючою системою буде охоплено 11 міст, 7 екологічно небезпечних підприємств державного масштабу, а також відомчі системи 4-х суб'єктів екологічного моніторингу.

Роботи зі створення регіональної системи екологічного моніторингу вже розпочаті в м. Алчевську, на що вплинула активна позиція керівництва міста та діяльність двох гігантів промисловості України і регіону: Алчевського металургійного комбінату та Алчевського коксохімічного заводу. Також, роботи з ведення моніторингу розпочаті на одному з найкрупніших промислових об'єктів України - Лисичанській нафтовій інвестиційній компанії. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...