Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 12:11
Новини: Здоров'я
16695

Українських медиків ознайомили із європейськими стандартами надання меддопомоги

У Києві за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Державного управління справами пройшла дводенна Всеукраїнська науково-практична конференція за участі міжнародних організацій "Екстрена медична допомога. Європейські стандарти - 2010". Про це УНН повідомили у прес-службі МОЗ.

Закордонні гості поділились досвідом організації екстреної медичної допомоги служби медицини катастроф, зокрема ознайомили зі стандартами Європейської Ради Реанімації (ERC).

У рамках конференції відбулися навчання з міжнародною участю (Польща) з підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу: "План реагування лікарні: масовий, керований та спонтанний наплив постраждалих. Прийом заражених (контамінованих) постраждалих та проведення їх знезараження (деконтамінації)".

Під час навчань вперше була змодельована ситуація надання потерпілим екстреної медичної допомоги на всіх етапах, починаючи від місця надзвичайної ситуації, проведення медичного сортування на догоспітальному етапі, транспортування потерпілих бригадами ШМД, надання екстреної медичної допомоги потерпілим в умовах приймального відділення. Це дало змогу відпрацювати взаємодію між службами, які приймають участь у наданні екстреної медичної допомоги.

В навчанні взяли участь 250 співробітників, в тому числі співробітники МОЗ, Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, міського управління охорони здоров'я та ін.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram