Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 20 червня 2019 16:46
Новини: Політика
17640

В.Литвин: за розмаїттям корисних копалин Україна посідає гідне місце у світі

Голова Верховної Ради України привітав працівників і ветеранів геологічної та топографо-геодезичної галузей України з професійним святом. Про це УНН повідомили в прес-службі парламенту.

"Щиро вітаю працівників і ветеранів геологічної та топографо-геодезичної галузей України з професійним святом - Днем геолога. Ваша самовіддана повсякденна праця в непростих природних і соціально-економічних умовах спрямована на відкриття й освоєння нових мінерально-сировинних ресурсів задля забезпечення сталого розвитку держави, зміну умов буття та якісне переорієнтування суспільних перспектив поступу", - йдеться у привітанні.

Голова ВР також відзначив, що "за розмаїттям корисних копалин, запасами стратегічно важливої сировини Україна посідає гідне місце серед провідних країн світу... Досягнення українських геологів, топографів, геодезистів і картографів відомі далеко за межами нашої країни й користуються заслуженим визнанням у світі. На базі відкритих вами родовищ працюють тисячі підприємств з видобутку та переробки мінеральної сировини. Отримують всесвітнє визнання розробки вітчизняних фахівців в області регіонального вивчення територій, геофізичного дослідження надр, пошуків і розвідки паливно-енергетичних ресурсів, металевих і неметалевих корисних копалин, підземних вод, фундаментальної та прикладної науки", - додав В.Литвин.

Він також висловив упевненість, що "високопрофесійна праця геологів, топографів, геодезистів і картографів і далі слугуватиме примноженню народного багатства, зростанню добробуту людей, залишатиметься вагомим внеском у розбудову сильної, незалежної та заможної держави", та побажав геологам творчої наснаги, нових відкриттів, міцного здоров'я, добра і благополуччя.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram