Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 16 червня 2019 21:38
Новини: Політика
47160

С.Тігіпко збирається стягувати 34 тис. грн за кожного неоформленого працівника

Віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко розповів на прес-конференції про штрафні санкції щодо юридичних осіб підприємства у разі порушення щодо виплати заробітної плати, передає кореспондент УНН.

 

"У нашому законодавстві не було відповідальності юридичних осіб компанії за ті чи інші правопорушення з виплати заробітної плати. Що ми пропонуємо? Перше – в разі ухилення від укладання трудового договору, у разі фактичного допуску до роботи та невиплати на винагороди за працю без нарахування і сплати страхових внесків та податків – пропонується ввести за цю норму штраф 2 тисячі неоподаткованих мінімумів за кожного неоформленого працівника. На сьогодні це буде 34 тисячі гривень за кожного такого", – наголосив міністр.

За його словами, в разі порушення встановлених термінів виплати заробітної платні та інших виплат працівникам чи виплати їх не у повному обсязі буде стягуватися 150 неоподаткованих мінімумів за кожного виявленого працівника.  Це 2250 грн за кожного.

"Нарахування та виплата заробітної платні у розмірі, нижчому від встановленої законом мінімальної зарплати за виконану працівником місячну годинну норму праці, – 700 неоподаткованих мінімумів за кожного виявленого працівника, що сьогодні буде 11 900 грн, інші порушення вимог законодавства про працю – 150 неоподаткованих мінімумів, це 2250 грн за кожного", – зазначив С.Тігіпко.

Також він наголосив на тому, що потрібно посилити відповідальність керівників підприємств за порушення щодо виплати заробітної плати працівникам.

"Ми пропонуємо посилити відповідальність керівників підприємств за відповідні порушення і цю норму ми збільшуємо також у 10 разів. Раніше це було 50 неоподаткованих мінімумів, зараз ми пропонуємо 500 неоподаткованих мінімумів", – додав урядовець.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...