Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 24 червня 2019 20:20
16260

МОН розповість про особливості складання зовнішнього незалежного тестування

Перший Національний спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України розповість про особливості складання зовнішнього незалежного тестування у 2011 році. Про це УНН повідомили у прес-службі каналу.

9 квітня в студії Першого Національного зберуться експерти та відомі українські зірки, щоб разом з глядачами – майбутніми абітурієнтами, відповісти на питання зовнішнього незалежного тестування.

Мета проекту – переконати випускників середніх освітніх закладів, які цього року вступатимуть до ВНЗ у тому, що зовнішнє тестування – це не вирок, а звичайний іспит.

ЗНТ навчальних досягнень проводиться для усіх випускників середніх закладів освіти, які виявили бажання вступити до вищих навчальних закладів. Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як вступні випробування до вишів за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра.

Зовнішнє незалежне тестування проводитиметься у червні 2011 року.

У 2011 році зовнішнє незалежне оцінювання буде з української мови та літератури, історії України, російської мови, математики, фізики, хімії, географії, біології та іноземної мови (англійської, французької, німецької або іспанської - за вибором). Обов'язковим буде тестування з української мови та літератури.

9 квітня о 14:10 тестування з історії України проходитимуть Тала Калатай і Василь Бондарчук. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...