Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 25 червня 2019 11:32
Новини: Політика
43140

В.Янукович: судова система має бути доступною для кожного громадянина

Президент України Віктор Янукович взяв участь у церемонії складення присяги суддями, вперше призначеними ним на посаду. Про це УНН повідомили у прес-службі глави держави.

Вітаючи правників з важливою для них подією, Віктор Янукович сказав: “Перед вами, новим поколінням суддів, постає відповідальне завдання – конкретними діями змінити ставлення людей до суду як органу, що виконує не лише каральну, а, насамперед, захисну функцію. Судді мають бути совістю громадянського суспільства".

"Ваше глибинне завдання – бути арбітрами, які врівноважують інтереси держави, суспільства і громадянина”, – наголосив Президент, додавши, що саме від суддів залежить, чи почуватиметься людина в своїй державі захищеною.

“Ми націлені на створення такої судової системи, що була б доступною для кожного громадянина, який звертається за судовим захистом своїх прав та законних інтересів, і яка б відповідала світовим стандартам фаховості, безсторонності та незалежності”, – підкреслив Глава держави.

У цьому контексті він відзначив важливість прийняття закону “Про судоустрій та статус суддів”, який містить позитивні напрацювання, що знаходять підтримку суддівського корпусу.

Україна одержала унікальну можливість створити систему правосуддя, яка, спираючись на позитивний досвід інших держав, змогла б ефективно виконати призначену їй роль у суспільстві – стати надійним гарантом захисту прав і свобод людини, переконаний Президент. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...