Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 18 червня 2019 01:56
Новини: Здоров'я
13650

МОЗ регулярно перевіряє продукти харчування на вміст радіонуклідів

МОЗ регулярно перевіряє продукти харчування на вміст радіонуклідів. Про це УНН повідомили у прес-службі відомства.

"Радіоактивні речовини можуть потрапляти в харчові продукти тільки природним шляхом, тобто бути вирощеними на ґрунтах із підвищеним вмістом таких речовин. Наявність таких ґрунтів в Україні чітко скартографована ще в перші роки після Чорнобильської аварії. Тепер це дає можливість до зонування територій, що постраждали внаслідок цієї аварії.
Щодо лабораторних досліджень проб харчових продуктів на вміст радіоактивних речовин, то вони проводяться на постійній основі. Це робиться з метою недопущення до вживання продуктів, у яких виявлено надмірну кількість радіоактивних речовин. Так, вибірково обстежуються харчові продукти в місцях торгівлі, на підприємствах харчової промисловості, у закладах громадського харчування, а також вся продукція, що йде на експорт", - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Як зазначають у МОЗ, перевіркою харчових продуктів на вміст радіонуклідів цезію-137 та стронцію-90 займаються більш ніж 100 лабораторій радіологічних відділів санепідзакладів всіх рівнів (районних, міських, обласних та центральної СЕС). Всі вони оснащені відповідною радіометричною апаратурою. Крім того, такі дослідження проводить низка радіологічних лабораторій інших відомств (Держветслужби, Держспоживстандарту тощо).

Закладами санепідслужби за 2010 рік здійснено близько 130 тис. радіологічних досліджень продуктів харчування. Виявлено 1738 перевищень допустимих рівнів. Здебільшого це дикоросла продукція: гриби, ягоди, лікарські трави, що виросли на територіях, забруднених внаслідок Чорнобильської аварії. Незначний відсоток – м'ясо дичини та молоко приватного сектора.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...