Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 17 червня 2019 11:38
Новини: Політика
13470

Уряд схвалив Угоду про співробітництво країн СНД у боротьбі з цукровим діабетом

Кабінет Міністрів схвалив Угоду про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі із зростанням захворюваності на цукровий діабет, підписану 14 листопада 2008 року в Кишиневі. Про це УНН повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Необхідність затвердження Угоди викликана потребою інтенсифікувати спільну діяльність у напрямку боротьби із захворюваністю на цукровий діабет, що дозволить координувати роботу у вирішенні проблем зростання захворюваності на цукровий діабет, розробки та впровадження нових методів профілактики, діагностики та лікування цукрового діабету та його ускладнень.

Зокрема, Угодою передбачається вдосконалювати національні законодавства з проблеми цукрового діабету, розробляти довгострокові комплексні національні програми в галузі профілактики цукрового діабету та попередження його ускладнень, соціальної та медичної реабілітації хворих.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в економічно розвинених країнах світу до 4-6% населення хворіє на цукровий діабет. Відповідно до світової статистики кожні 13-15 років кількість хворих на цукровий діабет подвоюється. Аналогічна тенденція спостерігається і в Україні: за останні 13 років показних захворюваності на цукровий діабет збільшився вдвічі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...