Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 19 липня 2019 11:23
19500

91% українців вважає, що першим у космосі побував Ю.Гагарін - опитування

91% українців вважає, що першим у космосі побував Юрій Гагарін. Такі результати оприлюднила компанія Research & Branding Group, яка з 20 - 31 березня проводила дослідження громадської думки населення України щодо вивчення ставлення українців до космічної тематики - історії та перспективи освоєння космосу, перердає УНН.

 

У результаті дослідження було виявлено, що на сьогодні більшість жителів України (90%) вказують, що представник СРСР першим побував у космосі, 5% вказують на США як країну, представник якої першим побував у космосі, і не змогли відповісти 4,3% опитаних. Респонденти також вважають, що ім'я першої людини, який побував у космосі - Ю. Гагарін - 91%, важко відповісти на це питання 8%. Політ Ю.Гагаріна є частиною нашої спільної історії - вважає також 91% респондентів.

Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання, областю, статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2076 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає +/- 2,2%.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...