Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 19 липня 2019 04:54
Новини: Політика
15750

Уряд посилив пропаганду української освіти за кордоном

Кабінет Міністрів затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки пропаганди України за кордоном. Про це УНН повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Постанова прийнята з метою врегулювання порядку використання бюджетних коштів, передбачених на 2011 рік Міністерству освіти і науки, молоді та спорту за бюджетною програмою "Фінансова підтримка пропаганди України за кордоном", які спрямовані на фінансову підтримку пропагування системи освіти України за кордоном.

Реалізація постанови сприятиме активізації роботи з впровадження сучасних інформаційних технологій, спрямованих на забезпечення ефективного міжнародного співробітництва України в галузі визнання документів про освіту (на виконання положень Лісабонської та Гаазької конвенцій). Також виконання зазначеного документа дозволить зміцнити позиції України на міжнародному ринку освіти та збільшити кількість іноземних студентів, які здобувають вищу освіту в Україні. Це, у свою чергу, дасть змогу підвищити рівень поінформованості міжнародного співтовариства та забезпечити формування позитивного міжнародного іміджу України та її системи освіти. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...