Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
27015

П.Симоненко: Державний бюджет нічого не отримає від продажу землі

90% промисловості приватизували, а держбюджет отримав тільки 5-6 млрд, тому не варто плекати надію, що бюджет отримає щось від продажу землі. Про це в прямому ефірі одного з українських телеканалів сказав голова фракції КПУ у Верховній Раді Петро Симоненко, передає УНН.

За словами політика, навряд чи держбюджет поповниться від продажу землі. "Питання про продаж землі відбувається в умовах кризи, і в усьому світі визнане проблемою продовольчої безпеки. Продаж землі – це означає різке зниження виробництва на селі, ріст цін на продукти харчування. Це природно в умовах відсутності виробничих сил", - сказав П.Симоненко.

Також він додав, що зараз говорять про продаж землі на селі, але, якщо подивитись під Києвом, то ніхто не побачить там ані ферм, ані тракторних бригад, адже більшість мешканців села – це люди похилого віку.

За його словами, західні інвестори будуть тільки висмоктувати із нашої землі останнє, адже вони перенесуть сюди все те шкідливе виробництво, яке характерне для Заходу, включаючи і Європу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram