Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
26310

Посадовці на 150 тис. грн завищили вартість відновлення лінії електропередач в Очакові

Відносно посадовців Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА порушено кримінальну справу за фактом службової недбалості. Про це УНН повідомили у прес-службі ГПУ.

Під час перевірки використання управлінням коштів, спрямованих на проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 11–21 лютого 2010 року у м. Очакові, встановлено, що чиновники управління підписали акти виконаних робіт, у яких завищено їх вартість на суму 150 тис. грн.

Досудове слідство триває.

Нагадаємо, 11–21 лютого 2010 року на території Миколаївської області внаслідок ускладнення погодних умов було пошкоджено лінії електропередач, покрівель багатоповерхових житлових будинків, закладів охорони здоров’я та соціального забезпечення. Велика кількість дощової і талої води призвела до замулення каналізаційних мереж самопливного колектора, що спричинило його руйнування. Кабінет Міністрів прийняв розпорядження від 14 липня 2010 року № 1413-р "Про виділення коштів для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 11-21 лютого 2010 р. у м. Очакові Миколаївської області", згідно з яким облдержадміністрації для проведення аварійно-відбудовних робіт було виділено майже 14,5 млн грн з резервного фонду державного бюджету. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram