Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 16 липня 2019 07:32
Новини: Політика
12615

GRECO оцінить прозорість фінансування політичних партій в Україні

Група держав Ради Європи проти корупції (GRECO) розпочала Третій раунд оцінювання України, який буде присвячено питанням криміналізації корупції та прозорості фінансування політичних партій в Україні, повідомили УНН у прес-службі Мін’юсту.

Моніторинг політики держав-учасниць GRECO здійснюється у сфері запобігання та протидії корупції, коли дається оцінка її відповідності стандартам Ради Європи. Така робота розділяється на тематичні цикли - раунди оцінки.

11-15 квітня делегація GRECO перебуватиме в Україні - зустрінеться з посадовими особами, керівниками органів державної влади, науковцями, представниками політичних партій та неурядових організацій, до компетенції яких належать згадані питання.

Заслуховування та затвердження звіту за результатами зазначеного рануду оцінювання заплановано на 17-21 жовтня 2011 року, під час пленарної сесії GRECO.

Україна приєдналась до Групи держав Ради Європи проти корупції (GRECO) 1 січня 2006 року, ратифікувавши Цивільну Конвенцію проти корупції.

GRECO утворено Радою Європи з метою покращення можливостей країн – членів групи щодо боротьби з корупцією, дотримання ухвалених державами рішень, а також відповідних антикорупційних заходів.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...