Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
45675

У Черкасах міські чиновники повністю змінять регламент роботи

Сьогодні міський голова Черкас Сергій Одарич презентував новий регламент роботи виконавчого комітету, відповідно до якого тепер керівники відділів та управлінь відповідатимуть за виконання повноважень, передає кореспондент УНН.

"Плануємо принципово змінити підходи до розподілу відповідальності за реалізацію функцій і перенести її на нижчий рівень. Так, заступники міського голови уже не куруватимуть певні галузі, а керуватимуть загальними напрямками", - зазначив С. Одарич.

За його словами, до цього часу заступники міського голови опікувались конкретними департаментами і курували їхню роботу, тепер же вони здійснюватимуть більш широке управління.

"Усю відповідальність за виконання функцій візьме на себе начальник структурного підрозділу. Зберігається і надалі структура департаментів – підрозділів, які об’єднують відділи та управління, що виконують споріднені функції, провадять політику та здійснюють видатки в певній галузі. Координуватиме цю роботу директор департаменту", – наголосив С. Одарич.

Усі нововведення закладені у проекті нового регламенту виконавчого комітету, який мають затвердити за два тижні. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram