Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14940

Справа проти Ю.Тимошенко порушена за матеріалми СБУ - Р.Кузьмін

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу відносно Юлії Тимошенко за фактом перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів у 2009 році за матеріалам Служби безпеки України. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив перший заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін, передає кореспондент УНН.

"Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу відносно Ю.Тимошенко за матеріалами, представленими минулого тижня Службою безпеки України. Обсяг цих матеріалів достатньо значний", - наголосив Р.Кузьмін.

Він також зауважив, що СБУ надала не менше десятка різноманітних висновків різних спеціалістів. "Збитки, які виявила ця комісія, склали суму, яка перевищує 1,5 млрд гривень. При чому це попередні дані, отримані експертами. Робота з виявлення реального збитку, завданого економіці, триває, і кримінальну справу слідчий порушує за наявності доказів і підстав. Слідчі не порушують кримінальні справи без матеріалів і самостійно не шукають матеріали, слідчий не має повноважень ходити по різноманітних організаціях: по Кабміну, по "Нафтогазу", по комерційних організаціях і самостійно шукати там якісь порушення і злочин", - наголосив заступник Генпрокурора.

Р.Кузьмін також зауважив, що СБУ надала близько 13 томів матеріалів, які містять висновки про завданий збиток країні при підписанні газових угод Юлією Тимошенко у 2009 році.

Як повідомляв УНН, сьогодні ГПУ порушила кримінальну справу відносно Ю.Тимошенко за фактом перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових угод у 2009 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram