Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
89190

Дострокові вибори планується фінансувати з резервного фонду КМУ – О.Лавринович

Попередній проект Закону України "Про вибори народних депутатів України" передбачає фінансування дострокових виборів з резервного фонду Кабінету Міністрів України. Про це під час прес-конференції заявив голова робочої групи при Президентові України з розробки нового виборчого законодавства, міністр юстиції України Олександр Лавринович, передає кореспондент УНН.

"Не може бути такої ситуації, яка була в Україні, коли залежало від того, чи є більшість в парламенті, яка проголосує за виділення коштів на проведення виборів, буде реалізовуватися конституційне право громадян чи не буде, – цього не може бути", – зазначив О.Лавринович.

За його словами, це положення дискутувалося в рамках робочої групи. А ще було запропоновано щорічно передбачати в державному бюджеті кошти на позачергові вибори.

"Жартома можна сказати, що позачергові вибори і Президента і парламенту в сучасних конституційних умовах можна прирівняти до стихійного лиха, то тут може бути використаний резервний фонд. Оскільки, якщо кожен рік закладати ці кошти в державному бюджеті, це щороку збільшуватиме дефіцит бюджету", – додав міністр.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram