Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 24 січня 2021 05:20
14880

Ірак намірився ліквідувати засилля іранських "моджахедів" у Багдаді

Багдад до кінця 2011 року ліквідує розташовану на його території базу іранських "моджахедів", існування якої довгий час вносило напруженість у відносини між країнами, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на представника іракського уряду Алі ад-Даббаха.

У минулу п'ятницю збройні сили Іраку напали на тренувальний табір моджахедів "Ашраф", розташований недалеко від ірано-іракського кордону в провінції Діяла.

Відомості про кількість жертв нападу суперечливі. Представники "Організації моджахедів іранського народу" (ОМИН) повідомили агентству, що під час нападу на табір були вбиті щонайменше 28 людей, у тому числі жінки.

Офіційний Тегеран на наступний день схвалив дії іракських військових, які напали на "Ашраф", підкресливши, що його існування не конституційно.

"Уряд підтверджує своє раніше прийняте рішення ліквідувати терористичну організацію "Організацію моджахедів іранського народу" до кінця року" -, заявив аль-Даббах.

Він підкреслив, що іракський уряд використовує для цієї мети всі засоби - політичні, дипломатичні, співробітництво з ООН та іншими міжнародними організаціями.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram