Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 24 січня 2021 05:28
22080

В Україну намагались незаконно ввезти дві тонни БАДів

З Нідерландів на адресу одного з українських підприємств за фіктивними документами був ввезений товар "Gentos Forte 40 cps" вагою 2 тонни та вартістю понад 2,2 млн гривень. Про це УНН повідомили у прес-службі ДМС України.

У декларації товар заявлено як "продукт, що призначений для використання в якості біологічно-активної домішки до дієтичного раціону харчування, та є готовим харчовим продуктом на основі риб’ячого жиру в капсулах" за відповідним кодом.

Під час митного контролю було встановлено, що вищезазначений товар - "продукт, що призначений для використання в якості біологічно-активної домішки до дієтичного раціону харчування, та є готовим харчовим продуктом на основі олії насіння гарбуза з вмістом бета-ситостеролу, екстракту ехінацеї, екстракту кропиви, екстракту ниркового чаю, екстракту карликової пальми, магнію, цинку, вітаміну Е". Отже, відповідно має й інший код товару.

Таким чином, точних відомостей про товар, який підлягає обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, не було задекларовано за встановленою формою (найменування та код, згідно з УКТЗЕД).

Складено протокол про порушення митних правил. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram