Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
26205

В Україні немає терроризму, проте є підгрунтя для його винекнення - експерт

В нашій державі є три передумови для появи терроризму. Про це в ефірі «5 каналу» сказав професор, доктор політичних наук Сергій Телешун, розмірковуючи про трагічні події в Мінську, передає УНН.

«В нас немає системного терроризму і немає організацій, які б використовували терроризм, як інструмент приходу до влади. Але передумови, тобто грунт, де можуть використовуватися акти террору, нажаль, є», - думає політолог.

За його словами, існує як мінімум три передумови для винекнення терроризму в нашій державі: «Це соціальна ситуація. Останні соціологічні опитання свідчать про те, що 16% громадян готові до радикальних дій поза межами закону. Питання полягає в тому, що немає організацій та вождів, які б цим скористалися. По-друге, це кланові війни. Кримінальний розгул може набувати політичного забарвлення, якщо це стосується питань влади, судових органів тощо. І останнє підгрунтя - інтереси третіх держав».

Наразі питання полягає в тому, чи готові силові структури України протистояти террору, «бо від терроризму захиститись важко», наголосив Телешун.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram