Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
33735

О.Чалий назвав чотири причини, через які Україна не може стати членом Митного союзу

Надзвичайний і Повноважний Посол України Олександр Чалий вважає, що прем’єр-міністру Російської Федерації Володимиру Путіну не вдалося переконати українську владу вступити до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану. Таку думку він висловив в ефірі "5 каналу", передає УНН.

За його словами, на сьогоднішній день це неможливо як с законодавчої точки зору, так і с геополітичної.

"Це неможливо за визначенням. Тому що, на мій погляд, на сьогодні не існує можливостей, ні з точки зору сучасної геополітики європейської, геоекономіки, внутрішньої ситуації української, щоб на Україні будь-якою владою було прийняте історичне рішення про вступ України у Митний союз. Це багато галасу з нічого", - заявив дипломат.

Також О.Чалий назвав чотири причини, через які Україна не може стати членом Митного союзу. "Причина номер один – треба міняти Конституцію. Причина два - треба вийти з СОТ. Причина три – треба відмовитись від підписання угоди про асоціацію з розширеною зону вільної торгівлі з Європейським союзом і забути про безвізовий режим. І причина чотири – якщо будь-яка влада прийме стратегічне рішення щодо вступу до Митного союзу - це поставить безпеку України на грань територіального розколу країни. Мені здається, що це дуже чітко розуміє Президент Янукович", - зазначив дипломат.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram