Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
31095

Виробництво овочів і фруктів в Україні зросте удвічі – Мінагропрод

Завдяки побудові мережі сільськогосподарських оптових ринків в Україні виробництво овочів і фруктів протягом трьох років може зрости удвічі. Про це сьогодні сказав на прес-конференції в медіа-холі УНН заступник директора Департаменту розвитку аграрних ринків Міністерства аграрної політики і продовольства Анатолій Розгон.

"У нас у березні був член Міжнародної ради з оптових ринків, директор Познанського ринку, і він розповідав, що тільки-но у Польщі було сформовано мережу оптових ринків, то відразу виробництво плодоовочевої продукції зросло більш ніж удвічі. Коли людина має гарантований збут, то це є серйозним стимулом (для вирощування. – Ред.)", - розповів чиновник.

За словами А.Розгона, в Україні за рентабельністю виробництво плодоовочевої продукції сьогодні важко з чим порівняти. І він переконаний, що розбудова оптових ринків буде стимулом для зростання виробництва.

"Сьогодні українець не дотягує до фізіологічних норм зі споживання овочів і фруктів. У нас внутрішній обсяг ринку ще не заповнений унаслідок високих цін. Тому тенденція до зменшення цін стимулюватиме в першу чергу зростання обсягів внутрішнього ринку. І, відповідно, ми плануємо, що ринок плодоовочевої продукції зросте вдвічі за наступні три роки", - наголосив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram