Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
22590

Студенти зустрінуться з представниками КМДА та організаторами ЄВРО-2012

У рамках підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, 15 квітня у Києві відбудеться зустріч представників Головного управління з підготовки ЄВРО-2012 та Головного управління освіти і науки зі студентами Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова та Вісконсинського міжнародного університету (США) в Україні. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Урочисте відкриття зустрічі зі студентами відбудеться о 15 годині у приміщенні актової зали гуманітарного корпусу Вісконсинського міжнародного університету (США) в Україні (вул. Тургенівська, 8/14, 2 поверх).

Основною темою зустрічі стане обговорення програми підготовки волонтерів для обслуговування футбольного турніру ЄВРО 2012 та залучення студентів вищих навчальних закладів Києва до участі у волонтерському русі.

Як повідомляє Головне управління з підготовки ЄВРО-2012, у рамках зустрічі відбудеться відео-презентація перших доброчинних відеороликів студентів міста Києва та презентація програми «Київський волонтер», а також відео-презентація «Стань київським волонтером».  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram