Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 20 травня 2019 20:13
Новини: Економіка
21675

На Харківщині розробили програму підвищення енергоефетивності

У Харківській області розроблена регіональна програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів на 2010-2014 роки, метою якої є зменшення енергоємності виробленої в регіоні продукції. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН повідомив заступник начальника управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Володимир Хорунжий.

За словами В.Хорунжого, реалізація програми вже дає позитивні результати.

"На сьогодні в Харківській області має місце тенденція зниження питомої ваги змісту енергоносіїв в одиниці виробленої продукції і послуг. Але, порівняно з провідними країнами світу, цей показник у 3-5 разів вище", - зазначив він.

Програма передбачає фінансування до 2014 року в розмірі 1,8 млрд грн. З них 82% планується витратити на впровадження енергозберігаючих технологій на промислових підприємствах області, 8,2% - в АПК, 6,8% - у сферу ЖКГ, бюджетні організації - 1,5%, на міжгалузеві підприємства припадає 0,7% фінансування.

При цьому, як зазначив В.Хорунжий, промислові підприємства значною мірою впроваджують енергозберігаючі програми за власні обігові кошти, оскільки в минулому році з Державного бюджету програма не фінансувалася.

На 2011 рік передбачено фінансування програми з держскарбниці в розмірі 63,8 млн грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...