Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 03:54
Новини: Політика
13515

В.Литвин ініціював зміни до Закону "Про доступ до публічної інформації"

Закон "Про доступ до публічної інформації" має вступити в силу з 10 травня цього року, але до нього вже напрацьована ціла низка пропозицій і змін, деякі з них ініціював Володимир Литвин, повідомила під час прес-конференції у медіа холі УНН директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар.

"Нещодавно був ухвалений Закон "Про доступ до публічної інформації". Це був такий позитивний, серйозний крок вперед, який міг реально змінити ситуацію, коли влада вважає себе непідконтрольною. А вже сьогодні український парламент хоче вносити до нього зміни. Наскільки нам (Рух "Стоп цензура!" – Ред.) відомо, саме Володимир Литвин ініціював процес внесення змін до цього закону", – наголосила В.Сюмар.

За словами директора ІМІ, ці зміни ще не виносились на розгляд депутатів Верховної Ради, але те, що така ідея з'явилась, свідчить про те, що влада насторожено ставиться до будь-яких нових способів зробити її відкритою для суспільства.

"Згідно із запропонованими змінами планується виключити цілу низку положень, які фактично мали б забезпечити відкритість влади. Зокрема, планується виключити такі положення, як оприлюднення на офіційних web-сайтах органів влади інформації про її діяльність, про проведення тендерних закупівель, навіть пропонується виключити норму про створення спеціальних підрозділів, які були б відповідальними за надання інформації", – зазначила В.Сюмар.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...