Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 08:41
Новини: Київ
18885

О.Попов заклав камінь на місці зведення будинку для ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Сьогодні голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов урочисто заклав камінь на місці, де розпочинається будівництво житла для ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, на вул. Клавдіївській, 40-а. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Будинок планується здати в експлуатацію у ІV кварталі 2011 року.

Десятиповерховий будинок на 88 квартир матиме загальну площу 55 тис. 713,12 кв. м. Квартири в ньому передадуть для забезпечення черговиків квартирного обліку, ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. На першому поверсі будівлі розташують об’єкти соціально-побутового призначення (магазини, аптеки тощо).

"З цього будинку ми "здвинемо" квартирну чергу. Якщо в останні роки ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС отримували 10-15 квартир на рік, то починаючи з цього року ми плануємо ці обсяги значно збільшити – до 120-150 квартир на рік", – зазначив О.Попов.

Всього ж, за словами голови КМДА, у 2011 році у столиці буде здано в експлуатацію близько 1,4 млн кв. м житла.

Нагадаємо, в рамках заходів, присвячених 25-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС, міська влада надала 60 квартир сім’ям киян, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram