Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 22 травня 2019 10:26
16995

Систему професійної освіти потрібно змінити – губернатор Одещини

Губернатор Одещини Едуард Матвійчук вважає, що систему професійної освіти необхідно повністю змінити і зробити такою, що відповідає потребам ринку. Про це УНН повідомили в управлінні преси та інформації ОДА.

"Ситуацію з навчанням кадрів необхідно повністю змінити. Не можна 20 років готувати кадри з перекосом на одну спеціальність. Куди йшла система освіти, не маючи програми розвитку, не маючи цілей, незрозуміло. Не дивно, що сьогодні ми спостерігаємо гостру нестачу професійних кадрів, які так необхідні нашим підприємствам. І сьогоднішні наші перші кроки, наприклад, у галузі освіти, дають уже позитивні результати. І не потрібно зупинятися. А тільки йти вперед. І при такому темпі й ентузіазмі, природно, не через рік, але скоро, на процес вибору професій буде впливати безпосередньо сама економіка", - зазначив Е.Матвійчук.

За його словами, тільки тоді, коли укладення договорів на підготовку кадрів за тією чи іншою спеціальністю між підприємствами та навчальними закладами стане нормою, питання дефіциту кадрів на виробництві перестане існувати.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...