Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 16 червня 2019 06:04
Новини: Економіка
16080

Вкладникам "Надра" гроші повернуть до 13 серпня 2011 року

Заборгованість перед вкладниками ПАТ КБ "Надра" планується погасити до завершення процесу капіталізації та до моменту виведення з банку тимчасової адміністрації, тобто до 13 серпня 2011 року. Про це йшлося під час спільної наради в Міністерстві юстиції за участю представників Державної виконавчої служби та керівництва банку, повідомили УНН у прес-службі Мін’юсту.

Державною виконавчою службою вживаються заходи щодо вирішення питань виконання боргових зобов’язань перед вкладниками ВАТ КБ "Надра" та для проведення виконавчих дій з приводу виконання рішень суду, за якими боржником є ВАТ КБ "Надра".

Зокрема, на виконанні відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві перебуває зведене виконавче провадження про стягнення коштів з ВАТ КБ "Надра" на користь юридичних та фізичних осіб. До складу указаного виконавчого провадження входить понад 3000 виконавчих проваджень на загальну суму стягнення у розмірі 267 448 404,91 грн.

У квітні 2010 року Національним банком України було розроблено та затверджено План фінансового оздоровлення банку "Надра" на період 2010-2016 роки. Згідно з цим Планом банк продовжить виконувати зобов’язання перед клієнтами та кредиторами в рамках спеціальних програм та буде вживати ряд заходів, спрямованих на відновлення і розвиток бізнесу.

У рамках Плану фінансового оздоровлення банку "Надра" повинно бути завершено реалізацію плану фінансового оздоровлення банку; запущено кредитування комерційних підприємств і державного сектору; активізовано залучення ресурсів корпоративного сектору; покращено якість кредитного портфелю тощо.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...