Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 27 червня 2019 00:02
Новини: Політика
10575

Уряд врегулює порядок видачі копії ліцензії

Уряд схвалив проект Закону України “Про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" щодо порядку видачі копії ліцензії”. Про це УНН повідомили у прес-службі КМУ.

Законопроектом передбачається на законодавчому рівні закріпити право фізичних осіб – підприємців одержувати копії ліцензії на кожне відокремлене місце провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, та встановити порядок видачі таких копій.

Крім того, з метою усунення суперечностей між різними статтями Закону (стаття 1 та стаття 14) законопроектом визначається, що саме ліцензіат – юридична особа провадить зазначену в ліцензії діяльність, у тому числі у філіях або інших відокремлених підрозділах.

Прийняття Закону України дозволить вирішити питання отримання фізичною особою – підприємцем копії ліцензії на кожне відокремлене місце провадження своєї господарської діяльності, що надасть можливість створити належні умови для провадження господарської діяльності, яка підлягає ліцензуванню.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...