Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 17 червня 2019 11:50
Новини: Здоров'я
15675

І.Ємець: Україні потрібен центр соціальної педіатрії

Створення Центру соціальної педіатрії на базі Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України надасть можливість більш ефективно на рівні міжнародних стандартів лікувати дітей. Про це сказав міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець під час спілкування з делегацією Баварського державного міністерства праці, соціального правопорядку, сім'ї, жінок та здоров'я, повідомили УНН в прес-службі МОЗ.

Під час зустрічі обговорювався проект договору про співпрацю між Українським медичним центром реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України та Центром спастики Мюнхена (об'єднання для розвитку дітей, підлітків і дорослих з церебральним паралічем, а також інших людей з інвалідністю). Цим проектом передбачається, зокрема, створення в Києві центру соціальної педіатрії.

Співрозмовники також торкнулися ходу виконання договору про співпрацю між МОЗ України та Баварським державним міністерством праці, соціального правопорядку, сім'ї, жінок та здоров'я, який підписано 1993 року. Було висловлено низку пропозицій щодо доповнення цього договору новими положеннями.

На думку Міністра охорони здоров'я, одним з основних наших спільних завдань має стати підготовка кадрів, обмін досвідом. Німецькі колеги наголосили, що накопичений в Україні досвід лікування дітей з органічним ураженням нервової системи заслуговує на поширення в лікувальних закладах Німеччини.

За підсумками зустрічі, Ілля Ємець дав низку доручень директору Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України Володимиру Мартинюку. Зокрема, підготувати відповідні нормативні документи, які будуть розглянуто на науковому форумі з проблем дитячої кардіохірургії, що відбудеться в Києві в жовтні цього року.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...