Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11295

Слідчий готовий документально довести, що Тимошенко говорила неправду

Слідчий Генеральної прокуратури, який веде справу відносно Юлії Тимошенко, готовий документально підтвердити, що Тимошенко "вводила в оману, заявляючи, що він її не попереджав про зміну запобіжного заходу "підписка про невиїзд" на утримання під вартою. Про це УНН повідомило джерело у Генпрокуратурі України.

"Тимошенко сказала неправду, що слідчий ГПУ з розслідування кримінальної справи щодо газових угод 2009 року спростував погрозу про можливість зміни запобіжного заходу стосовно неї. Слідчий навіть готовий оприлюднити відеозапис перебування Тимошенко у слідчому управлінні прокуратури", - сказав співрозмовник агентства.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура вже тричі попереджала Ю.Тимошенко про можливість заміни запобіжного заходу "підписка про невиїзд" на утримання під вартою, якщо Тимошенко зриватиме слідчі дії.

Як повідомляв УНН, сама Тимошенко сказала журналістам, що сьогодні, 4 травня, слідчий Генеральної прокуратури з розслідування кримінальної справи щодо газових угод 2009 року спростував погрозу про можливість зміни запобіжного заходу стосовно неї.

"Слідчий дуже здивувався. Він сказав, що ніяких таких заяв він не робить, і коли я уточнила, що це заява прес-служби прокуратури, він сказав, що до прес-служби він не має ніякого відношення, і що це заяви прес-служби, а не слідчого", - сказала Ю.Тимошенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram