Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 18 липня 2019 20:34
7470

На Львівщині збільшено видобуток природного газу

Упродовж 2010 року підприємства паливно-енергетичного комплексу Львівської області вели видобуток енергетичних та неенергетичних ресурсів, виробляли та поставляли їх на внутрішній та зовнішній ринки, здійснювали заходи з модернізації виробництв, реалізовували інвестиційні проекти. Головними структурними підрозділами комплексу залишаються видобуток вугілля, нафти та природного газу, виробництво електроенергії, йдеться у проекті Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2011 рік, текст якої має кореспондент УНН.

Промисловий видобуток вугілля в області вели 8 шахт, у т. ч. 7 шахт ДП „Львіввугілля” та ДВАТ шахта „Надія”.

 

У 2010 році видобуто товарного вугілля в обсязі 1,4 млн. тонн або на 12,9% менше, ніж у 2009 році, що пов’язано з виводом та ліквідацією шахти „Візейська” та пожежею на шахті «Межирічанська».

 

Водночас з метою забезпечення зростання видобутку вугілля у перспективі, у червні 2010 року розпочато будівельно-монтажні роботи на промисловому майданчику шахти „Любельська” №1-2 ДП «Сі-Сі-Ай-Любеля» у Жовківському районі області.

 

Без відчутних змін у структурі та потенціалі діючих родовищ, видобуток природного газу склав 755,7 млн. м3, що на 30,7 млн. м3, або на 3,9% більше, ніж у 2009 році, досягнуто, в основному, за рахунок впровадження новітніх технологій видобутку. У 2010 році видобуто нафти 108,4 тис. тонн, що на 3,9% менше ніж у попередньому році.

 

У 2010 році нових технологій у галузі не запроваджувалось, а використовувались запроваджені у попередні роки, зокрема похиле спрямування свердловин (Стинавське нафтове родовище).

 

Виробництво електричної енергії в області забезпечували: Добротвірська теплова електростанція (ТЕС) ВАТ „Західенерго”, блок-станції: ТЕЦ-1 ЛМКП „Львівтеплоенерго”, Жидачівського ЦПК, Дрогобицького ВАТ НПК „Галичина”.

 

У 2010 році вироблено електроенергії в обсязі 1774 млн. кВт. год., що на 11,6% менше від досягнутого рівня попереднього року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...