Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22575

Б.Тарасюк розглядає "Східне партнерство" як додатковий механізм співпраці з ЄС

Голова Комітету ВР з питань європейської інтеграції, співпрезидент ПА ЄВРОНЕСТ Борис Тарасюк заявив, що Україна розглядає ПА ЄВРОНЕСТ як додатковий механізм реалізації цілей та інтересів у співпраці з Європейським Союзом. Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції у Верховній Раді, повідомили УНН у прес-службі політика. 

"Ми розглядаємо парламентський вимір "Східного партнерства" як додатковий механізм нашої співпраці з ЄС. Головним механізмом цієї співпраці ми вважаємо безпосередні двосторонні контакти як між виконавчими структурами ЄС і України, так і на парламентському рівні. Для нас головне – це існуючий парламентський діалог безпосередньо з Європейським Парламентом", – заявив він.

Народний депутат відзначив, що одним із пріоритетних завдань, які українська делегація буде ставити перед ПА ЄВРОНЕСТ, буде питання безвізового режиму в країни ЄС для українських громадян. "У цьому ми вбачаємо практичний і конкретний інтерес України у своїй діяльності в ПА ЄВРОНЕСТ", – сказав Б.Тарасюк.

Також він нагадав, що у травні 2009 року Комітет ВР з питань європейської інтеграції ініціював проведення зустрічі голів профільних комітетів, які займаються питанням європейської інтеграції.

"Під час цього засідання представниками національних парламентів було затверджено рекомендації щодо участі в майбутньому парламентському вимірі "Східного партнерства", які були покладені в основу установчих документів ПА ЄВРОНЕСТ", – зауважив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram