Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
13485

"Терористи", які погрожували підірвати столичні маршрутки, отримали строк

"Терористів", які в серпні минулого року, погрожуючи підірвати столичні маршрутні таксі, вимагали в силових структур держави 600 тисяч євро, засуджено до позбавлення волі. Про це УНН повідомили у прес-службі МВС України.

 

П’ятьох "телефонних терористів", мешканців м.Пирятин Полтавської області, які погрожували підірвати столичні маршрутки, затримали в серпні 2010 року працівники СБУ. Наймолодшому з них, 16-річному "терористу", який призначив силовикам "побачення" на полі поблизу села Олександрівка, надягли кайданки безпосередньо в момент передачі обумовленої суми, іншим чотирьом співучасникам, 21-го, 23-х і 29-ти років, – за місцем їх проживання.

У процесі досудового слідства, яке провадили органи внутрішніх справ, було з’ясовано, що оприлюднені погрози мали цілком реальну основу. Про це свідчила вибухова речовина, тротиловий еквівалент якої складав близько 4 кг, і власне вибухові пристрої, придатні, за висновками вибухотехнічної експертизи, до вибуху за умови ініціювання засобами підриву, вилучені під час санкціонованих обшуків у помешканнях молодиків.

На судовому засіданні Апеляційного суду області всі підсудні, як один, заявили, що не мали наміру підірвати маршрутні таксі, а телефонними погрозами намагалися спонукати правоохоронні органи до виплати 600 тисяч євро.

16-річного ініціатора задуму засуджено до п'яти років позбавлення волі, а його повнолітніх подільників до трьох і п'яти років неволі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram