Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12045

В.Хорошковський показав ветеранам, як готують бійців "Альфи"

Напередодні Дня Перемоги ветерани Великої Вітчизняної війни відвідали Центр спецоперацій "А" Служби безпеки України. Бійці Центру продемонстрували ветеранам свої вміння й навички у стрільбі з різноманітної зброї з використанням перешкод та зімітували вуличний бій із затриманням злочинців з використанням альпіністського спорядження. Про це УНН повідомили у прес-службі СБУ.

Оцінивши майстерність бійців спецпідрозділу, ветерани особисто випробували сучасні зразки зброї, які знаходяться в арсеналі "Альфи".

Голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський тепло привітав ветеранів з Днем Перемоги, вручив їм відомчі нагороди. "З кожним мирним роком ми все більше розуміємо значущість Вашого подвигу та намагаємося бути гідними пам’яті тих, хто не повернувся з поля бою, хто віддав найдорожче, що є в людини, – життя, в ім’я Перемоги, задля миру для власного народу, свободи майбутніх поколінь.

Неоціненний досвід ветеранів необхідний в умовах омолодження кадрового потенціалу Служби, саме він сприяє формуванню професійно підготовленого співробітника СБУ та патріота України", – наголосив голова СБУ.

Після офіційної частини ветеранів пригостили солдатською кашею. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram