Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
15165

В Івано-Франківську розпочався Міжнародний фестиваль ковальського мистецтва

В Івано-Франківську сьогодні на Майдані Шептицького розпочався ІХ традиційний Міжнародний фестиваль ковальського мистецтва.

Організатором фестивалю виступила громадська організація «Свято ковалів», яка створена у червні 2010 року з метою збереження та розвитку ковальства на Прикарпатті.

У цьогорічному фестивалі беруть участь провідні майстри ковальського мистецтва, художники та скульптори по металу із Австрії, Бельгії, Болгарії, Нідерландів, Ізраїлю, Латвії, Литви, Норвегії, Польщі, Росії, США, Фінляндії, Франції, Швеції та України.

Вони продемонструють ковальську працю, проведуть майстер-класи та ярмарок кованих речей, а також представлять свої вироби на виставці «Орнаментальне ковальство» у Художньому музеї.

У сквері на вулиці Низовій ковалі встановили подаровану місту ковану композицію «Круговерть ковальських міст», яка є результатом спільної роботи учасників минулорічного фестивалю.

У цьому році ковалі реалізують новий мистецький проект – ювілейну арку до 350-річчя Івано-Франківська розміром 6х3 м, яку оздоблять символічними декоративними вузликами від кожного учасника фестивалю.

Міжнародний фестиваль ковалів проводять в Івано-Франківську з 2003 року у рамках святкування Дня міста.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram