Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 16 січня 2021 16:47
Новини: Культура
10935

У Дніпропетровську відновили повалений вандалами пам'ятний Хрест воїнам УНР

В суботу, 7 травня, у парковій зоні Жовтневої площі Дніпропетровська патріотична громада міста відновила повалений вандалами Хрест у вшанування пам'яті воїнів армії УНР. На місці поховання борців за незалежність Україні була проведена панахида та відбувся мітинг, в якому взяли участь представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій національно-демократичного спрямування. Про це УНН повідомив присутній на мітингу дніпропетровець Олексій Мазур.
 

Захід пройшов попри попередження з міліції про його заборону. Учасники акції  обурювалися тим, що проведення сьогоднішнього  заходу наражалося на всілякі перешкоди. Так, напередодні до організаторів надійшов факс з райвідділку про заборону відновлення пам’ятного знаку та проведення панахиди на вшанування українських героїв.

Зібрання поставило своєю метою завершити справу з облаштування пам’ятного місця: встановлення надійно закріпленого Хреста чи пам’ятної брили. Сьогодні знак відновили перед самим початком церемонії і він не справляє враження надійної конструкції. 

Учасники заходу наголосили на неприпустимості подібного стану справ і зажадали від влади дієвої реакції на наполегливі вимоги про відповідне облаштування пам’ятного місця.

Після завершення мітингу люди пройшли ходою до пам’ятника Слави та поклали квіти до Вічного вогню, ушанувавши пам’ять жертв Другої Світової війни.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram